iddaa tahminleri , Bebek modelleri, fiyatları - Bebeksekercisi.com

Bebek

Bebek şekeri malzemeleri, sepeti, anı defteri, takı yastığı, magnetleri, kapı süsü, loğusa ürünleri

Alt Kategoriler
 12 Çeşit Bebek Hediyelikleri Bebek Doğum Hediyelikleri Bebek Şekeri Konsept Ürünler       Renk : ma..

68,39TL KDV Hariç: 57,96TL

1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Bebek Bebeksekercisi.com
Ailelerimizin mutluluk ve sevinç kaynağı bebeklerdir. Bebek geliyor haberi tüm ailede sevinç ve heyecanla karşılanır. Aylar öncesinden başlayan hazırlıklar uzun süre devam eder. Bu hazırlıkların bir bölümünü de bebek hediyelerini kapsar. Doğumdan önce gerçekleştirilen baby shower yada türkçe adı ile bebek partileri anne için hem tüm sevdikleri ile bir arada olmak, hem de doğumun heyecanını aile, arkadaş ve dostları ile paylaşmak için önemli bir fırsattır. Bu mutlu günlerin unutulmaması ve uzun süre hatıralardan silinmemesi için annelerinde gelen misafirlere bir hediye vermesi uygun olur. Doğumu müjdeleyen bir simge olarak bebek şekeri kalıcı anı olacaktır. Bebek şekerlerinin kalıcılığı maalesef kullanılan malzeme ile doğru orantılıdır.Gerçek şeker kullanılarak yapılan bebek şekerleri bir süre sonra bozulacaktır.Buna karşılık çeşitli bebek şekeri malzemeleri kullanılarak yapılacak bebek şekerleri kalıcı birer hatıra olacaktır. Bebek şekeri gerçekte tasarımı sadece sizin hayalleriniz ile sınırlı olan bir üründür. Genellikle pembe ya da mavi renge sadık kalınmakla birlikte kullanılan malzemeler neredeyse sınırsızdır. Bebek şekeri sarf malzemeleri arasında çerçeve kullanılarak üretilen bebek şekerleri yeni doğanın ilk resmini paylaştığınıza içine eklenerek unutulmaz bir hal alır. Aynı şekilde bebek magnetleri kullanılarak yapılanlarda genellikle önce buzdolaplarının daha sonra uygun bir yerde kalıcı birer anı olacaktır.  Cam şişe kavanoz bebek şekerleri içlerine renkli tuz ya da renkli kolonya koyularak yapılır. Rengarenk görüntüleri ile çok şık dururlar. Kokulu taş, sabun ile yapılan bebek şekerlerinin avantajı aynı pleksi akrilik aynalarda olduğu gibi hazır kalıplarla yetinmeyip hemen hemen hayalimizdeki her şeklide tasarlayıp üretebileceğimizden seçeneklerimiz neredeyse sonsuzdur.
 
Hastane odaları doğum öncesi özenle süslenir. Bebek kapı süsü doğum odalarının olmazsa olmazlarındandır. Birçok çeşidi olan kapı süsleri elde özenle yapılıp, gelen misafirleri karşılar. Güzel bir bebek kapı süsü hem rengi hem de tasarımı ile gelenlere bebek ile ilgili ilk ipuçlarını verir. Odaya girdiğinizde bebek şekeri sepeti içindeki şekerlerden alıp, bebek anı defterine, ömür boyu hatıra kalacak ilk satırları yazarsınız. Altın hediyenizi bebek yerine onun için özenle hazırlanmış
bebek takı yastığına iliştirirsiniz. Ayrıca yeni annelerimizin olmazsa olmazlarından loğusa tacı ve terliği ürünlerini de bu kategoride inceleyebilirsiniz.
Etiketler: Bebek