Betboo giriş Hakkımızda - Bebeksekercisi.com

Hakkımızda

Etiketler:Hakkımızda

HAKKIMIZDA


2011 yılında kurulan firmamız yıllardır müşterilerine verdiği güven sayesinde onlardan aldığı değerler ile bugün sektörde kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Sattığımız ürünler dolayısı ile her zaman müşterilerimizin en güzel fakat en stresli zamanlarında olduğumuzu bilerek, amacımızı her zaman müşterilerimizin sorunsuzca ve güvenle alışveriş yapması, ihtiyaçlarını tek noktadan temin etmesi ve bu sayede problem yaşamadan mutlu bir deneyim elde etmesi olarak belirledik.

Yıllardan kaynaklanan tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin siparişlerini mutlaka gözden geçirip,hatalı yada eksik gördüğümüz konularda müşterilerimizi uyararak son dakika süprizlerinin önüne geçmeye çalıştık. Biliyoruz ki sipariş verdiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak zorunda değilsiniz. Birçok tüketim ürününün aksine burada sattığımız ürünler genellikle fabrikasyon olmayıp  el yapısı olduğundan kaynaklı, her ürün, görsele göre ufak tefek farklılıklar içerebilmektedir. Bazen müşterilerimiz farkında olmadan ihtiyacı olmayan yada gereğinen fazla ürün alabilmekte, yada  yapacağı işle ilgisi olmayan ürünleri tercih edebilmekte. Bizler sizin siparişlerinizi sizin amaçladığınız şekilde olmasını sağlıyoruz.

Her hangi bir sorunuzda bize rahatça ulaşabilmeniz için sitenin çeşitli yerlerine telefon, whatsapp, sosyal medya ve hatta çevrim içi sohbet seçenekleri ekledik.

Birçok parça kendi ithalatımız olan ürünlerden oluşmaktadır. Yerli sanatkarları desteklemek ve kaliteyi yükseltebilmek içinel yapımı grup üründe Türkiye'de üretilmektedir. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi dilerseniz mağazamızdan da teslim alabilirsiniz.